Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Label
uk: Мітка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Owner
uk: Власник

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Columns
uk: Колонки

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
