Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: Owner
ar: المالك

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Columns
ar: أعمدة

en: Default sort
ar: الترتيب المبدئي

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
