Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Label
bg: Заглавие

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
