Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ
