Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Bundle
eo: Fasko
