Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Owner
eu: Jabea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko
