Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Columns
fr: Colonnes

en: Default sort
fr: Tri par défaut

en: Bundle
fr: Type

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: There are no @label yet.
fr: Il n'y a pas encore de @label.
