Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Label
jv: Judul

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Owner
jv: Sing duwé
