Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Label
lt: Etiketė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
