Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Label
lv: Etiķete

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Bundle
lv: Komplekts
