uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Authentication provider
az: Doğrulama provayderi
