uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Fields
eo: Kampoj

en: City
eo: Urbo

en: Google
eo: Guglo

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
