uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Identity
et: Identiteet

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Photo
et: Pilt

en: Account settings
et: Konto sätted

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Authentication provider
et: Autentimise pakkuja
