uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Comment form
eu: Iruzkin formularioa

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Photo
eu: Argazkia

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa
