uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Account settings
fil: Mga pagtatakda ng akawnt
