uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Comment form
gl: Formulario de entrada de comentarios

en: User login form
gl: Formulario de acceso de usuario/a.

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Fields
gl: Campos

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Token
gl: Símbolos

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Providers
gl: Proveedores
