uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Comment form
hu: Hozzászólás űrlap

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Main
hu: Fő

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: Fields
hu: Mezők

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Nickname
hu: Becenév

en: Identity
hu: Azonosító

en: Gender
hu: Nem

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Token
hu: Vezérjel

en: Photo
hu: Fénykép

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Nevermind
hu: Nem számít

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Custom icons
hu: Egyéni ikonok

en: Small icons
hu: Kis ikonok

en: Authentication providers
hu: Hitelesítésszolgáltatók

en: Authentication provider
hu: Hitelesítésszolgáltató

en: Configuration was saved.
hu: Beállítás elmentve.
