uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
