uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
