uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Fields
nn: Felt

en: City
nn: By

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
