uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник
