uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Country
ga: Tír

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón
