uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Comment form
ka: კომენტარის ფორმა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Fields
ka: ველები

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
