uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Identity
lv: Identitāte

en: Token
lv: Marķieris

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Browse available tokens
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus
