uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Birthday
ps: کليزه
