uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Comment form
te: వ్యాఖ్యల ఫారం

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: City
te: నగరం

en: OpenID
te: ఓపెన్ఐడీ

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు
