uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: City
gu: શહેર

en: Identity
gu: ઓળખ
