uLogin (advanced version) (2.0.3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Nevermind
lt: Tiek to
