uLogin (advanced version) (2.0.4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: File directory
sl: Mapa
