uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস
