uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Comment form
bo: དཔྱད་གཏམ་རེའུ་མིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད
