uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Fields
bs: Polja

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: First name
bs: Ime

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Other settings
bs: Druge postavke
