uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Comment form
hr: Komentar od

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Fields
hr: Polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: File directory
hr: Direktorij datoteke
