uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Fields
kk: Өрістер

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: Twitter
kk: Твиттер
