uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ
