uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: User login form
ne: प्रयोगकर्ता लग-ईन फर्म

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
