uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Comment form
oc: Formulari de comentari

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Fields
oc: Camps

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: City
oc: Vila

en: Identity
oc: Identitat

en: Gender
oc: Sèxe

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Token
oc: Geton (token)

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs
