uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
