uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: User login
af: Aanmelding

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
