uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: User login
ast: Nome d'usuariu
