uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: User login
cs: Přihlášení

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Nevermind
cs: Budiž

en: Custom icons
cs: Vlastní ikony
