uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار
