uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች
