uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Comment form
pl: Formularz komentarza

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Main
pl: Główne

en: User
pl: Użytkownik

en: Fields
pl: Pola

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Gender
pl: Płeć

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Token
pl: Wzorzec

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Custom icons
pl: Własne ikony

en: Widget title
pl: Tytuł kontrolki

en: Redirect after login
pl: Przekieruj po zalogowaniu

en: Allow duplicate email addresses
pl: Zezwalaj na zduplikowane adresy e-mail

en: Authentication providers
pl: Dostawcy autoryzacji

en: Authentication provider
pl: Tryb autoryzacji

en: Add more identities
pl: Dodaj więcej tożsamości

en: Identity deleted.
pl: Tożsamość usunięta.

en: Disable username change
pl: Wyłącz zmianę nazwy użytkownika

en: Remove password fields
pl: Usuń pole hasła

en: Widget weight
pl: Szerokość kontrolki
