uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Comment form
tr: Yorum formu

en: User login form
tr: Kullanıcı girişi formu

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Main
tr: Ana

en: User
tr: Kullanıcı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Identity
tr: Kimlik

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Token
tr: Simge

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Callback
tr: Geri dönüş

en: Authentication provider
tr: Kimlik doğrulama sağlayıcısı
