uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Comment form
ug: ئىنكاس جەدۋىلى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: User login
ug: كىرىش

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى
