uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Comment form
be: Форма каменрату

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Main
be: Галоўнае

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Fields
be: Палі

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: File directory
be: Дырэкторыя файла
