uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Flickr
he: פליקר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: User login
he: כניסה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Identity
he: זהות

en: Token
he: אסימון

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Photo
he: תמונה

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Vimeo
he: וימאו

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Google+
he: גוגל פלוס
