uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Identity
kn: ಗುರುತು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Callback
kn: ಕಾಲ್‍ಬ್ಯಾಕ್
