uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ
